آتورینا- کتاب " ۷۹ پند بازاریابی شبکه‌ای" نوشته وس لیندن و ترجمه پیام مقیم اسلام منتشر شد.


کتاب " 79 پند بازاریابی شبکه‌ای" یکی از پرفروشترین کتاب‌های حوزه بازاریابی شبکه‌ای در انگلستان است. این کتاب پندهایی را می‌آموزد که مانند تیروکمان شما را به اوج پرتاب می‌کند!


این کتاب 175 صفحه‌ای، شش بخش دارد. بخش اول کتاب : چگونه شروع کنیم، بخش دوم: مهرات‌ها، بخش سوم: عملکرد خوب، بخش چهارم: اعتمادسازی ، بخش پنجم: تصویربزرگ  و بخش ششم: نتیجه‌گیری است.


پیام مقیم اسلام مترجم کتاب در مقدمه‌ای آورده است: هر کسی بازاریابی شبکه‌ای را به‌گونه‌ای شناخته است . بازاریابی شبکه‌ای حقیقی برای من " کسب و کار ترویج عشق " است. انتشار این کتاب باعث می‌شود تا بازاریابی شبکه‌ای ایران وارد عرصه جدیدی شود که من ترجیح می‌دهم آن را ورود به " دوره عملکرد عقلانی" بنامم.


تام ال بزرگ شرایتر مقدمه‌ای بر این کتاب نوشته و توصیه کرده است تا ضمن خواندن کتاب، از محتوی آن لذت ببرید. ال بزرگ در این مقدمه وس لیندن را راهبری دلسوز معرفی می کند که "راهبری می کند" نه آن‌که "ریاست بکند"


ال بزرگ در این مقدمه نوشته است: این کتاب به شما تکالیف و بینشی ساده ارائه می‌کند تا با به کارگیری آن‌ها بتوانید بهترین نتیجه را از کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای خود کسب کنید و بتوانید افراد خود را با حمایتی ساده راهبری کنید. همه ما نیازمند آن هستیم که راهبری را پیش از آموختن تمرین و اجرا کنیم.

در ابتدای کتاب در قسمت توصیه‌نامه، نویسندگان و چهره‌های سرشناس بازاریابی شبکه‌ای و فروش مستقیم، درباره ویژگی‌های کتاب و خواندن آن، مطالبی را نوشته‌اند. آلن پیز، جوردن ادلر، بری فیلیپس، اندی وارینگ، اندرو والترز و ریچارد فنون، آرت جوناک، کریس ویلیامز، لین هوبر، چارلز ویگودر، سارا رابینر، بری دودی، ریچارد بلیس بروک، مارجی آلیپراندی و جان میلتون فاگ در قسمت توصیه نامه مطالبی را نوشته‌اند.


جان میلتون فاگ درباره این کتاب نوشته است: 79 پند وس نکاتی را به من آموخت که بعضی از آن‌ها را نمی دانستم. این چیزی است که من می‌خواهم که هر کسی در این صنعت یک نسخه استفاده شده از آن را داشته باشد.


برای کارآفرینانی که تازه وارد این حرفه شده‌اند، این کتاب 79 پند دارد که این پندها سریع و عملی هستند و باعث می‌شوند که سریعا به کسب و کار خود سرعت دهید.


کپی رایت این کتاب متعلق به پیام مقیم اسلام و گروه کارآفرینان آتورینا است. علاقمندان برای تهیه و خرید این کتاب می‌توانند به سایت گروه کارآفرینان آتورینا مراجعه کنند.

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: