آتورینا- کتاب " بازی مشتری یابی" نوشته وس لیندن و ترجمه پیام مقیم اسلام توسط شرکت کارآفرینان آتورینا منتشر شد.


کتاب " بازی مشتری یابی" یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه بازاریابی شبکه‌ای در سایت آمازون و انگلستان  است.  در این کتاب می‌آموزید چگونه با مشتریان احتمالی که فورا به شما نمی‌پیوندند، چه برخوردی داشته باشید!


این کتاب 143 صفحه‌‌ی 18 فصل دارد و رندی گیج نویسنده و آموزش دهنده برتر بازاریابی شبکه‌ای پیش‌گفتاری را در این کتاب نوشته است. در هر فصل نویسنده شما را با نکات جدید و کاربردی آشنا می‌کند و به شما می‌آموزد تا با اعتماد به نفس، پیگیری و پشتیبانی لازم را انجام دهید تا موفق شوید.  در این کتاب فنونی بنیادی را می‌آموزید و خود را آماده ارتقای مالی در آینده کنید.


کتاب " بازی مشتری یابی" با مقدمه اختصاصی وس لیندن برای ایران آغاز می‌شود. لیندن در این مقدمه ایران را کشوری با تاریخچه‌ای بزرگ می‌داند که می‌تواند در آینده پایگاه فروش مستقیم منطقه شود.


بازی مشتری یابی یعنی تبدیل پاسخ‌های منفی به موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای ست.

 

رندی گیج در پیشگفتار خود در این کتاب می‌نویسد: وس لیندن معلم خوبی است که می‌تواند راه را به شما نشان دهد. خود را در این کتاب غرق کنید. فنونی را که به شما می‌آموزد عملی ساخته و مهارت‌های خود را همچون هر هنرمند دیگری رشد دهید تا با گذشت زمان عملکرد بهتری داشته باشید. وس موارد مهم زیادی را در این کتاب گردآوری کرده است.


بازی مشتری یابی به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که چر این پاسخ‌های منفی قسمتی از سفری کاری شماست و نه پایان دنیا. در حقیقت این جواب‌های نه! قسمتی از بازی است.


گروه کارآفرینان آتورینا امتیاز کپی رایت کتاب " بازی مشتری یابی" را در اختیار دارد. علاقمندان برای تهیه و خرید این کتاب می‌توانند به سایت گروه کارآفرینان آتورینا مراجعه کنند.

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: