آتورینا- وبینار آموزشی وس لیندن از تاریخ ۳ دی سال جاری آغاز می‌شود، پیش از این قرار بود این وبینار نهم آذر برگزار شود.


وبینار آموزشی وس لیندن با موضوع طریقه ساخت سیستم قابل همانندسازی از تاریخ سوم دی سال جاری برگزار می‌شود، آتورینا برای تاخیر بوجود آمده در زمان وبینار، جلسه ویژه برنامه ریزی برای سال 1397 را به سرفصل‌های این برنامه افزوده است.


وبینار آموزشی تخصصی با موضوع "طریقه ساخت سیستم قابل همانندسازی"، همراه با وس لیندن نویسنده و سخنران برتر صنعت بازاریابی شبکه ای در هشت جلسه به همراه چهار جلسه پرسش و پاسخ برگزار می‌شود.


گروه کارآفرینان آتورینا، در ادامه ارائه خدمات آموزشی، وبینار "طریقه ساخت سیستم قابل همانندسازی" را با حضور وس لیندن نویسنده و سخنران برتر صنعت بازاریابی شبکه‌ای برگزار می‌کند.

این وبینار از  سوم دی سال جاری در هشت جلسه به همراه چهار جلسه  پرسش و پاسخ آغاز و تا هشتم بهمن  ادامه خواهد داشت،موضوعات آموزشی مطرح شده در این وبینار شامل این موارد است:

سیستم آموزشی شما چه نکاتی را در بر گرفته است؟

 

تمرکز بر روی خرده فروشی است یا عضوگیری؟

 

آیا فردی که به شما می‌گوید «نه»، این نه همیشگی است؟

 

سیستم شما برای کسانی که به شما می‌گویند «نه» چه برنامه ای دارد؟

 

نقش مهارت‌های ابتدایی در سیستم شما چیست؟

 

ویژگی‌های یک راهبر چیست؟

 

در این دوره آموزشی، خواهید آموخت که چه اصولی را باید در نظر بگیرید تا بتوانید سیستم آموزشی قابل همانندسازی طراحی کنید تا این سیستم بتواند رشد پایداری را برای شما به ارمغان آورد.

این وبینار از سوم دی، پنج شنبه و جمعه های هر هفته ساعت 11 صبح برگزار خواهد شد و سه شنبه هفته بعد وس لیندن به پرسش‌های شما پاسخ می‌دهد. به علت عدم امکان ترجمه همزمان، ویدئوی از پیش ضبط شده ایشان پخش خواهد شد و توسط مترجم جلسه (پیام مقیم اسلام) برای شما ترجمه خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به فروشگاه مراجعه کنید.

 

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: