آتورینا- تاریخ فروش مستقیم دنیا از مرداد ۱۳۹۸ دیگر مثل سابق نیست. وقت آن رسیده است که این صنعت دگرگون شود و بی شک هیچ چیز به اندازه قلم سلبریتی دنیای فروش مستقیم نمی تواند این صنعت را دگرگون کند. وقت کشتن زامبی های ام ال ام رسیده است. برای آنکه همزمان با کل دنیا اثرا جاودانه رندی گیج را تهیه کنید هر چه سریعتر نسبت به خرید این کتاب قدام نمایید.


از آنجا که حفظ کپی رایت و احترام به حقوق نویسنده در میهن ما همچنان پدیده ای دست نیافتنی است. ما برای حفظ حقوق رندی گیج به این نتیجه رسیدیم که همزمان با کل دنیا اثر جدید رندی گیج تحت عنوان "موفقیت فروش مستقیم از ام وی تا زامبی های ام ال ام" را در ایران منتشر نماییم تا برای سایرین که هیچ احترامی برای این حق قائل نیستند دیگر به صرفه نباشد که با ترجمه های مختلف و بدون احترام به نویسنده چنین کتابی را منتشر نمایند. 

چاپ چهارم کتاب رندی گیج از هم اینک قابل سفارش است.

یادتان باشد که زود دیر می شود و برای اینکه مثل جاپ اول و دوم و سوم فرصت سفارش را زود از دست ندهید هم اکنون اقدام به سفارش کتاب کنید.

برای سفارش یک نسخه کتاب اینجا را کلیک کنید. (قیمت روی جلد 110 هزار تومان + 15 هزار تومان هزینه ارسال)

برای سفارش ده نسخه کتاب رندی گیج اینجا را کلیک کنید. (یک میلیون تومان) -

لازم به تاکید است که تعهد زمانى ما براى رسیدن کتاب به دست شما یک هفته تا ده روز کارى است. 

* این کتاب 392 صفحه بوده و تمام توضیحات محتوای آن در ویدئویی با صحبت های رندی گیج در وبسایت www.killthemlmzombies.ir  موجود است.

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: