آتورینا- تاریخ فروش مستقیم دنیا از مرداد ۱۳۹۸ دیگر مثل سابق نیست. وقت آن رسیده است که این صنعت دگرگون شود و بی شک هیچ چیز به اندازه قلم سلبریتی دنیای فروش مستقیم نمی تواند این صنعت را دگرگون کند. وقت کشتن زامبی های ام ال ام رسیده است. برای آنکه همزمان با کل دنیا اثرا جاودانه رندی گیج را تهیه کنید و در برنامه آنلاین افتتاحیه لانچ این کتاب حضور داشته باشید. هر چه سریعتر نسبت به پیش خرید این کتاب و شرکت در این وبینار اقدام نمایید.


از آنجا که حفظ کپی رایت و احترام به حقوق نویسنده در میهن ما همچنان پدیده ای دست نیافتنی است. ما برای حفظ حقوق رندی گیج به این نتیجه رسیدیم که همزمان با کل دنیا اثر جدید رندی گیج تحت عنوان "موفقیت فروش مستقیم از ام وی تا زامبی های ام ال ام" را در ایران منتشر نماییم تا برای سایرین که هیچ احترامی برای این حق قائل نیستند دیگر به صرفه نباشد که با ترجمه های مختلف و بدون احترام به نویسنده چنین کتابی را منتشر نمایند. همچنین، چاپ این کتاب در ایران دارای مراسم ویژه ای خواهد بود که بیش از 3000 ایرانی می توانند به صورت آنلاین در این برنامه حضور داشته باشند.

به همین منظور در تاریخ 6 شهریور 1398 ساعت 18:30 در بستر آنلاین (بر روی برنامه zoom) همگی گرد هم خواهیم آمد تا علاوه بر دریافت این کتاب پای سخنرانی نود دقیقه ای این اسطوره فروش مستقیم دنیا نیز بنشینیم.

قیمت شرکت در این برنامه: 2،500،000 ریال

براس سفارش کتاب و ثبت نام در برنامه آنلاین رندی گیج اینجا را کلیک کنید.

با پرداخت این مبلغ شما این خدمات را دریافت می نمایید:

1- کتاب موفقیت در فروش مستقیم از ام وی تا زامبی

2- ارسال رایگان کتاب درب منزل (ارسال کتاب از تاریخ 25 مرداد آغاز می شود)

3- شرکت در وبینار رندی گیج در تاریخ 7 شهریور ساعت 18:30

شما از همین لحظه می توانید  اقدام به تهیه کتاب نمایید.

* برنامه آنلاین به همراه ترجمه توسط پیام مقیم اسلام ارائه می گردد.

* برنامه ای برای فروش کتاب به صورت تک وجود نخواهد داشت. (لازم به توضیح است که قیمت روی جلد این کتاب 800 هزار ریال می باشد)

* این کتاب 392 صفحه بوده و تمام توضیحات محتوای آن در ویدئویی با صحبت های رندی گیج در وبسایت www.killthemlmzombies.ir  موجود است.

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: