آتورینا- تاریخ فروش مستقیم دنیا از مرداد ۱۳۹۸ دیگر مثل سابق نیست. وقت آن رسیده است که این صنعت دگرگون شود و بی شک هیچ چیز به اندازه قلم سلبریتی دنیای فروش مستقیم نمی تواند این صنعت را دگرگون کند. وقت کشتن زامبی های ام ال ام رسیده است. برای آنکه همزمان با کل دنیا اثرا جاودانه رندی گیج را تهیه کنید هر چه سریعتر نسبت به خرید این کتاب قدام نمایید.


از آنجا که حفظ کپی رایت و احترام به حقوق نویسنده در میهن ما همچنان پدیده ای دست نیافتنی است. ما برای حفظ حقوق رندی گیج به این نتیجه رسیدیم که همزمان با کل دنیا اثر جدید رندی گیج تحت عنوان "موفقیت فروش مستقیم از ام وی تا زامبی های ام ال ام" را در ایران منتشر نماییم تا برای سایرین که هیچ احترامی برای این حق قائل نیستند دیگر به صرفه نباشد که با ترجمه های مختلف و بدون احترام به نویسنده چنین کتابی را منتشر نمایند. 

چاپ سوم کتاب رندی گیج از هم اینک قابل سفارش است.

یادتان باشد که زود دیر می شود و برای اینکه مثل جاپ اول و دوم فرصت سفارش را زود از دست ندهید هم اکنون اقدام به سفارش کتاب کنید.

برای سفارش یک نسخه کتاب اینجا را کلیک کنید. (قیمت روی جلد 80 هزار تومان + 15 هزار تومان هزینه ارسال)---- در حال حاضر کتاب موجود نیست

برای سفارش ده نسخه کتاب رندی گیج اینجا را کلیک کنید. (620 هزار تومان) ---- موجود نیست

لازم به تاکید است که بسته های خریداری شده شما بین 5 تا 10 روز کاری توسط پست تی پاکس تحویل می گردد. 

* این کتاب 392 صفحه بوده و تمام توضیحات محتوای آن در ویدئویی با صحبت های رندی گیج در وبسایت www.killthemlmzombies.ir  موجود است.

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: