آتورینا- تاریخ فروش مستقیم دنیا از مرداد ۱۳۹۸ دیگر مثل سابق نیست. وقت آن رسیده است که این صنعت دگرگون شود و بی شک هیچ چیز به اندازه قلم سلبریتی دنیای فروش مستقیم نمی تواند این صنعت را دگرگون کند. وقت کشتن زامبی های ام ال ام رسیده است. برای آنکه همزمان با کل دنیا اثرا جاودانه رندی گیج را تهیه کنید هر چه سریعتر نسبت به پیش خرید این کتاب و شرکت در این وبینار اقدام نمایید.


از آنجا که حفظ کپی رایت و احترام به حقوق نویسنده در میهن ما همچنان پدیده ای دست نیافتنی است. ما برای حفظ حقوق رندی گیج به این نتیجه رسیدیم که همزمان با کل دنیا اثر جدید رندی گیج تحت عنوان "موفقیت فروش مستقیم از ام وی تا زامبی های ام ال ام" را در ایران منتشر نماییم تا برای سایرین که هیچ احترامی برای این حق قائل نیستند دیگر به صرفه نباشد که با ترجمه های مختلف و بدون احترام به نویسنده چنین کتابی را منتشر نمایند. 

به همین منظور در تاریخ 6 شهریور 1398 ساعت 18:30 در بستر آنلاین همگی گرد هم آمدیم تا علاوه بر دریافت این کتاب پای سخنرانی یک ساعته این اسطوره فروش مستقیم دنیا نیز بنشینیم.

شما از همین لحظه می توانید  اقدام به تهیه کتاب نمایید.

لازم به ذکر است که قیمت این کتاب به همراه هزینه ارسال (80+15) 95 هزار تومان می باشد.

برای خرید این کتاب اینجا را کلیک نمایید. 

* برای خرید به صورت عمده روی لینک های زیر کلیک کنید:

1- خرید ده کتاب  به مبلغ 8 میلیون ریال (ارسال رایگان)

2- خرید بیست جلد کتاب به مبلغ 15 میلیون ریال (ارسال رایگان)

3- خرید پنجاه جلد کتاب به مبلغ 35 میلیون ریال (ارسال رایگان)

4- خرید صد جلد کتاب به مبلغ 60 میلیون ریال (ارسال رایگان)

* این کتاب 392 صفحه بوده و تمام توضیحات محتوای آن در ویدئویی با صحبت های رندی گیج در وبسایت www.killthemlmzombies.ir  موجود است.

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: