آتورینا- هیچ کس به اندازه ال بزرگ در عرصه فروش مستقیم توانمندتر برای انتقای مهارت ها نیست. به هیچ وجه وبینارهای ال بزرگ را از دست ندهید. ما برای اردیبهشت ۹۸ دو وبینار را با حضور ال بزرگ برنامه ریزی کرده ایم.


در دو تاریخ 12 و 25 اردیبهشت 98 ساعت 20 ما به صورت وبیناری زنده گرد هم خواهیم آمد تا در کنار ال بزرگ تام شرایتر بیاموزیم.

موضوع وبینار اول: پرزنت یک دقیقه ای

موضوع وبینار دوم: چه طور داستان خود را برای دیگران تعریف کنیم

بی شک هیچ کس به اندازه قدیمی ترین نتورکر دنیا با بیش از 47 سال سابقه نمی تواند به ما بگوید که چگونه این دو مهارت را در خود تقویت کنیم.

لازم به توضیح است که این وبینار بر روی نرم افزار zoom اجرا خواهد شد. چون هیچ نرم افزار دیگری توانایی برگزاری وبینار چند هزار نفره را ندارد. از آنجا که متاسفانه نرم افزار زوم چند وقتی است که فیلتر شده است. لذا خواهشمند است که تا زمان وبینار، نسبت به نصب این نرم افزار و آماده سازی گوشی و یا کامپیوتر خود برای حضور در این وبینار کارهای لازم را انجام دهید.
همچنین در هنگام ثبت نام حتما و حتما و حتما آدرس ایمیلی را که آیدی زوم خود را بر روی آن ساخته اید وارد نمایید.

توجه: لازم است که پس از انجام پرداخت بر روی گزینه دریافت محصول کلیک نمایید تا مرحله رجیستر خود در زوم را هم انجام دهید. دقت داشته باشید که در این مرحله حتما و حتما و حتما فیلترشکن شما باید روشن باشد.

توجه: ارسال ایمیل تاییدیه ممکن است که تا سه روز کاری زمان ببرد. لذا خواهشمند است که صبور باشید.

مترجم برنامه: پیام مقیم اسلام

قیمت شرکت در وبینار:  100 هزار تومان

مهلت ثبت نام:یک روز قبل از شروع هر برنامه

برای ثبت نام در وبینار اول کافی است که اینجا را کلیک نمایید.

برای ثبت نام در وبینار دوم کافی است که اینجا را کلیک نمایید.

انتشار بر روی شبکه های اجتماعی: