درباره آتورینا
درباره آتورینا

گروه کارآفرینان آتورینا با هدف تقویت فرهنگ کاری صحیح در عرصه فروش مستقیم، بازاریابی شبکه‌ای و دیگر حوزه‌های اقتصادی و کارآفرینی از زمستان 1395 فعالیت خود را تعریف و پس از تخصیص زمانی بابت تهیه و تدوین پیش نیازهای لازم برای شروع کار خود، فروردین 1396 کار خود را آغاز کرده است.
شیوه مدیریت  گروه کارآفرینان آتورینا بهره‌گیری از متخصصین و صاحب‌نظران امر و همدلی اعضای فعال در درون این حوزه هاست. به‌گونه‌ای که تمامی مخاطبان این کسب و‌کارها می‌توانند با ایجاد تعاملی دو طرفه ما را در این عرصه یاری کنند.
این وب‌سایت شاخه‌ای از گروه کارآفرینان آتورینا است که همایش‌ها، دوره‌های تخصصی و محصولات و خدمات شرکت را اطلاع‌رسانی می‌کند.
گروه  کارآفرینان آتورینا معتقد است که آموزش، ارزش افزوده‌ای را در هر کسب و کاری ایجاد  کرده و در واقع سنگ بنای تداوم و بقای آن کسب و کار است. پس هر چه که در توان داریم را خرج آموزش و توانمندسازی خواهیم کرد و در این راستا مشارکت فعالان حوزه فروش مستقیم و بازاریابی شبکه‌ای و شما! امری حیاتی برای بقا و تکامل ماست.

ارزش‌ها

کسب روزی حلال، صداقت و درستی، همدلی، دوستی، قانونمندی،حفظ حریم های شخصی، امید، اخلاق حرفه ای و  عملکرد در حیطه تخصص از ارزش هایی است که شرکت گروه کارآفرینان آتورینا هیچ گاه زیرپا نخواهد گذاشت.

ضد ارزش‌ها

دروغ، توهم زایی، نا امیدی، سیاه نمایی، ادعای پوچ، تجسس در حریم شخصی، رفتار غیرقانونی از ضدارزش هایی است که شرکت گروه کارآفرینان آتورینا به هیچ عنوان نه تنها به انجام آن نخواهد پرداخت بلکه آنهایی که چنین ضدارزش هایی را در دستور کار خود انجام داده اند را نفی می کند.

چشم اندازها

تبدیل شدن به بزرگ ترین و موثرترین مرجع آموزشی صنعت فروش مستقیم و بازاریابی شبکه ای در ایران و معرفی فرصت ها و بسترهای مناسب بازاریابی شبکه ای آن به جهانیان.