درباره آتورینا
قوانین و مقررات سیمنار و سایت آتورینا

گروه کارآفرینان آتورینا با هدف تقویت فرهنگ کاری صحیح در عرصه فروش مستقیم، بازاریابی شبکه‌ای و دیگر حوزه‌های اقتصادی و کارآفرینی از زمستان 1395 فعالیت خود را تعریف و پس از تخصیص زمانی بابت تهیه و تدوین پیش نیازهای لازم برای شروع کار خود، فروردین 1396 کار خود را آغاز کرده است.
شیوه مدیریت گروه کارآفرینان آتورینا بهره‌گیری از متخصصین و صاحب‌نظران امر و همدلی اعضای فعال در درون این حوزه هاست. به‌گونه‌ای که تمامی مخاطبان این کسب و‌کارها می‌توانند با ایجاد تعاملی دو طرفه ما را در این عرصه یاری کنند.
این وب‌سایت شاخه‌ای از گروه کارآفرینان آتورینا است که همایش‌ها، دوره‌های تخصصی و محصولات و خدمات شرکت را اطلاع‌رسانی می‌کند.
گروه  کارآفرینان آتورینا معتقد است که آموزش، ارزش افزوده‌ای را در هر کسب و کاری ایجاد  کرده و در واقع سنگ بنای تداوم و بقای آن کسب و کار است. پس هر چه که در توان داریم را خرج آموزش و توانمندسازی خواهیم کرد و در این راستا مشارکت فعالان حوزه فروش مستقیم و بازاریابی شبکه‌ای و شما! امری حیاتی برای بقا و تکامل ماست.

مجوز های قانونی

مجوزهای مربوط به همایش

تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

قوانین و مقررات

اطلاعات خود را به درستی وارد کنید

خواهشمند است در طی فرآیند خرید دقت کافی را برای درج صحیح اطلاعات مورد نیاز به کار ببندید چرا که در هنگام بروز مشکل، اطلاعات مندرج ملاک عمل قرار می‌گیرد و فرض بر درستی اطلاعات وارد شده است. همچنین آتورینا اطلاعات ثبت شده را اطلاعات مرتبط با مالک بلیط تلقی می‌نماید.

پس از صدور بلیط امکان استرداد میسر نیست

کاربران می‌توانند برای آگاهی از نحوه استفاده از بلیط، با واحد امور مشتریان آتورینا تماس بگیرند. پس از صدور بلیط، امکان استرداد وجه، بازگرداندن و یا تعویض بلیط، به هیچ نحو میسر نیست.

در صورت خرید بیش از یک صندلی

در صورتی که تعداد صندلی‌های انتخابی بیش از یک باشد، لازم است مشخصات ثبت شده روی بلیط با مشخصات حداقل یک نفر از شرکت کنندگان مطابقت داشته باشد.

در صورت مفقود یا مخدوش شدن بلیط

در صورت مفقود یا مخدوش شدن بلیط، می‌توانید با مراجعه به سایت آتورینا و ورود به پروفایل کاربری خود، نسبت به دریافت مجدد آن اقدام نمایید.

برخورد قانونی در صورت جعل بلیط

در صورت مشاهده بلیط جعلی، دارنده آن به مرجع قضایی-انتظامی مستقر در محل برگزاری تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد.

رعایت قوانین سالن همایش

به کارگیری هرگونه ابزار ضبط صدا و تصویر، عکاسی و استفاده از تلفن همراه در هنگام اجرای رویداد ممنوع بوده و رعایت شئونات اسلامی الزامی است. عدم رعایت موارد فوق  موجب می‌شود تا از حضور دارنده بلیط در سالن جلوگیری شود،  آتورینا هیچگونه تعهدی در خصوص جبران خسارت نخواهد داشت.

بلیط صادر شده قابل انتقال به غیر نیست.

سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور انجام می‌شود، بنابراین آتورینا مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.

صدور بلیط در کوتاه ترین زمان در صورت بروز مشکل

چنانچه در فرآیند خرید بلیط، خطایی ناشی از عملکرد آتورینا صورت پذیرد، موظفیم بدون اخذ هزینه مازاد در کوتاه‌ترین زمان نسبت به صدور بلیط برای خریدار اقدام نماید.

برگزارکنندگان مسئولیتی در خصوص بلیط ندارند

مسئولیت حفظ و نگهداری بلیط بر عهده خریدار می‌باشد و برگزارکنندگان هیچگونه مسوولیتی در خصوص مفقود، مخدوش و کُپی شدن بلیط ندارند.
در صورت عدم تائید بانک و عدم مشاهده ی بلیط در منوی بلیط های خریداری شده ، صندلی ای برای شما رزرو نخواهد شد.

چک شدن بلیط توسط بارکدخوان

توجه داشته باشید که ورود افراد به سالن از طریق چک نمودن بارکد مندرج بر روی بلیط صورت می‌پذیرد لذا جهت پرهیز از وقوع هرگونه پیشامد، دقت کافی را در چاپ یا ذخیره بلیط به صورت الکترونیکی به کار بندید.

همراه داشتن کارت ملی الزامیست

همراه داشتن کارت ملی خریدار بلیط جهت مطابقت با مشخصات دارنده بلیط در هنگام ورود به محل همایش الزامی است.

استفاده از بلیط در زمان معین

فروش بلیط برنامه‌ها در تاریخ معین شروع و به پایان خواهد رسید. بدیهی‌است در صورت عدم استفاده از بلیط در زمان تعیین شده، بلیط فاقد اعتبار خواهد بود.

لغو یا موکول شدن همایش به آینده

در صورت لغو یا موکول به آینده شدن رویدادی که فرآیند بلیط فروشی آن انجام پذیرفته و یا در حال انجام است، استرداد مبلغ بلیط فقط از طریق این سایت میسر خواهد بود. در غیر این‌صورت خریداران می‌بایستی جهت اطلاع از آخرین وضعیت یا دریافت وجه واریزی خود با  واحد فروش آتورینا تماس حاصل نمایند.

در صورت عدم حضور خریدار در موعد مقرر در سالن همایش، طبق قوانین مبلغی بازگردانده نخواهد شد .

 

قوانین مربوط به سایت

تمام اطلاعاتی که توسط سایت ازکاربران درخواست می‌شود، محرمانه بوده و نزد آتورینا محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.

آتورینا مختار است هر قسمتی از این مقررات سایت را در هر زمانی تغییر دهد. آخرین نگارش این متن همواره در این آدرس در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ و آگاهی کامل از آخرین نسخۀ این قوانین، از خدمات  آتورینا استفاده کنند. در صورت مخالفت با هر یک از بندهای این متن، امکان ارائۀ خدمات توسط آتورینا به مخاطب وجود ندارد.

پس از طی فرآیند خرید، آتورینا اطلاعات دقیق و کامل بلیط خریداری شده را در اختیار خریدار قرار می‌دهد.

کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.