15
دوره
605
کاربر
5140
دانشجو
1
استاد
محصولی یافت نشد
دوره های استادیار
!

هیچ مطلبی یافت نشد

متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.

کتاب سرا

کتاب وضعیت آماده باش در فروش مستقیم

بدون امتیاز 0 رای
اکثر افراد باور دارند که راهبری در فروش مستقیم یعنی همیشه مثبت بودن، ارسال اموجی‌های شاد در گروه‌های واتس اپی و برگزاری سخنرانی های انگیزشی. امّا حقیقت این است که «شرایط خوش و خرّم» تنها قسمت کوچکی از این کسب‌وکار است. این کتاب که توسط راهبر بزرگ و نویسنده شهیر حرفه فروش مستقیم نوشته شده تنها کتابی است که به شرایط بحرانی این کسب وکار می‌پردازد و به راهبران مواردی را آموزش می‌دهد که به یاد داشته باشند که در شرایط بحرانی باید چگونه عمل کنند.
15 ساعت
115
160,000 تومان

کتاب موفقیت در فروش مستقیم

بدون امتیاز 0 رای
در سال ۲۰۱9 رندی گیج یکی از پرفروش ترین کتاب‌های حرفه فروش مستقیم را به چاپ رساند که همزمان با کل دنیا در ایران به چاپ رسید و همچنان بعد از چهار سال یکی از پرفروش‌ترین کتابهای این حرفه در ایران است. این کتاب متنی کامل از آموزش کل این حرفه است که بی شک همه افرادی که می‌خواهند این کار را جدّی انجام دهند باید آن را بخوانند. این کتاب راهنمای قدم به قدم موفقیت در کسب و کار فروش مستقیم است.
15 ساعت
471
230,000 تومان

کتاب قطعی کردن برای بازاریابی شبکه‌ای

بدون امتیاز 0 رای
قطعی‌کردن های دهه ۶۰ میلادی را دیگر فراموش کنید. در دنیای کنونی، مشتریان احتمالی بیش از حد تحت فشار بازاریابی قرار گرفته‌ و در برابر فروش مقاوم شده‌اند. پس به جای قطعی‌کردن‌های پرفشار بیایید خرید کردن را برای آنها کم اضطراب‌تر و آسان‌تر کنیم. عاشق این تجربه خواهند شد. خود ما هم همینطور.
15 ساعت
433
125,000 تومان

کتاب قرار ملاقات بدون جواب رد

بدون امتیاز 0 رای
چرا ما از قرار ملاقات دوری می‌کنیم؟ چون تصویر درونی‌مان به ما می‌گوید که ʺاین کار را نکنʺ. انگیزش به تنهایی این موضوع را رفع نمی‌کند. ذهن ما بهانه‌هایی فراهم خواهد کرد که قرار ملاقاتی نگذاریم.
15 ساعت
414
100,000 تومان